CELLULIT POD OSTRZAŁEM!

Dosłownie! Nowy zabieg Revital Celluform z użyciem specjalnie opracowanego koktajlu składników poradzi sobie z nim w ciągu kilku sesji. Nowoczesna, specjalna formuła, której działanie można porównać do miękkiej (łagodnej) liposukcji, jej podstawowe działanie możemy porównać do działania wyciągu z soi czy kwasu nikotynowego (witamina PP). Jest on agonistą receptorów o wysokiej skuteczności (czynnej) w przypadkach zatrzymania wody i lokalnych złogów tłuszczu.

Revital Celluform

  • Nowoczesna specjalna formuła, której efekty można porównywać do łagodnej liposukcji. Sam zabieg polega na podawaniu substancji czynnej podskórnie za pomocą cienkiej igły.
  • Podstawowe składniki to: lecytyna pochodząca z ziaren soi (pomaga redukować zastoje tłuszczowe), kwas deoksycholowy (naturalnie występujący w ludzkim organizmie, ułatwiający wchłanianie
    w jelicie), witamina PP(obniża poziom cholesterolu, rozszerza naczynia krwionośne, podwyższa ciśnienie tętnicze - co poprawia mikrokrążenie i usuwanie złogów).
  • Zabieg polegający na ostrzykiwaniu tkanki tą mieszanką daje efekty już po pierwszym seansie, zwykle trzeba wykonać ok. 5–10, aby uzyskać zadowalający efekt. Można stosować go na uda, pośladki,